Otel Duvar Kağıdı Nedir?

Edo-tex koleksiyonumuz, Otel Duvar Kağıdı standartlarına uygun olup Odalarda Lobilerde ve Karşılama Salonlarında müşterilerinize zarif ve göz alıcı bir ambiyans yaratıyor. 

Otel Duvar kağıdı renk seçenekleri ve benzersiz dokuları ile konuklarınıza sıcak bir karşılama ortamı sunabilir. Edo-tex koleksiyonumuz ile otel odaları, lobiler, ve banyo gibi tüm dikey yüzeyleri korumak ve dizayn etmek için harika bir seçenektir. Bu sayede zarif desenler ve çeşitli renk seçeneklerini belirleyip mekanlarınız için ideal bir görünüm bulabilirsiniz.

Firmamız Ar-ge çalışmalarıyla birlikte modern tasarımı yakından takip etmekte. Ürünlerimiz Türkiye’nin ve EMEA bölgesinin en büyük, dünyanın 3. büyük tesisinde uluslararası standartlarda üretilmektedir. Alev Almaz ve Su Geçirmez gibi bir çok üstün güç dayanımına sahip, sertifikalarıyla çalışma alanlarınızı karşılayabilmektedir. Kısa bir Ar-ge çalışma sonrası sizlere  sınırsız renk seçeneğimiz ile beraber istediğiniz görünümü sunabilmekteyiz.

Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları  yanmaya ve yırtılmaya karşı güç tutuşurluk özellikleriyle hem güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyıp, hem de maliyet açısından en uygun seçenekler arasında yer almaktadır. Koleksiyonumuza buradan ulaşabilirsiniz…

Neden Otel Duvar Kağıdı Kullanmalı?

Edo-tex Tekstil Tabanlı Duvar Kaplamaları, otel odalarında çağdaş lüks ve modern bir stil yaratıyor.

Benzersiz koleksiyonumuzla, müşterilerinize ev deneyimi gibi sıcak ve hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Otelleriniz de misafir deneyimini özellikle dikkate almalısınız. Bir otelin tasarımı, müşterileriniz için önemli bir izlenimdir.  Lobilerin, koridorların, toplantı salonlarının ve konuk odalarının bulunduğu yerlerde otel duvar kağıdı bulunduğunuz ortama göre tasarlanabilir.  Mimarlarınız Otel duvar kağıtları sayesinde mekânı tasarlamaya yönelik esnekliği artırmasıyla birlikte benzersiz bir görünüm oluşturabilirler.

Otel Duvar Kağıdı ile Temiz Bir Ortam

Temiz bir görünüm için Otel Duvar kağıdı büyük önem taşır…

Otel duvar kağıtları yıkanabilir ve silinebilirdir. Pahalı ve sık bakım gerektiren boyalı yüzeylerin aksine yüksek trafik alanlarında oluşan lekeleri ve parmak izleri kolayca temizlenebilir. Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları uzun vadede boya ve diğer seçenekler arasında en uygun, en maliyetli olanıdır.

Otel Duvar Kağıdı Bakımı ve Teknik Özellikleri

Edo-tex duvar kağıtları 132 cm / 137 cm genişliğinde olup bir rulo ile 16,2 m2 alan kaplamaktadır. Uzun süreli kullanımı ile üstün dayanım sağlamaktadır. Yapışma yüzeyinde kumaş desteğinin bulunmasıyla sorunsuz bir şekilde otel ve konutlarınızı rahatlıkla Tekstil Tabanlı Duvar Kağıdı ile kaplayabilirsiniz. Uzun bir kullanım sonrasında yine kumaş desteği sayesinde zarar vermeden duvarlarınızdan rahatlıkla sökebilirsiniz. Bu sayede değiştirilmesini uygun gördüğünüz alanları daha hızlı bir şekilde değiştirmenize olanak tanır. Oteller de yüksek trafik alanları genellikle lobiler ve koridorların bulunduğu alanlardır. Bu alanları hızlı ve pratik uygulamalarla daha karlı değişimler sağlayabilirsiniz.