Teknik Özellikler ve Sertifikalar

_

Toplam ağırlık = 15 oz / Linear Yard (± 0,05)
Kalınlık = 0,55 mm (± 0,05).
Genişlik = 132cm – 137 cm (52″ – 54″)
Alan = 16 m2 / 40,5m2 (± %5).
Zemin Çeşidi : Osnaburg dokuma bez.
Anti-Bakteriyel test metodu ISO EN 846
Alev Almaz TSEN 13501-1:2007 .

yanmaz tekstil tabanlı duvar kağıdı

Alev Almaz

TSEN 13501-1:2007:
Yangın riski sınıflandırılması normuna uygun şekilde güç tutuşur özelliktedir.Güç tutuşurluk sayesinde alevin kağıt üzerinde parlayıp hızla ilerlemesini engeller. Böylelikle olası yangın riskine karşı önlemler baştan alınmış olunur.
antibak teriyel tekstil tabanlı duvar kağıdı

Anti-Bakteriyel

Antibakteriyel test metodu: ISO EN 846 

Özel formülüyle üzerinde küf ve mantar gibi mikrobiyolojik organizmaların çoğalmasını engeller. Antibakteriyel duvar kağıdı hastane, klinik, okul, SPA merkezi, gibi hijyenin ön planda olduğu tüm mekanlar için özel olarak geliştirilmiştir.

su geçirmez tekstil tabanlı duvar kağıdı

Su Geçirmez

Suyu emmez ve içine çekmez Bakımı kolaydır, yıkanabilir ve silinebilir. Yıkanabilir duvar kağıdı ile ıslak hacimli mekanlar artık daha şık. Banyo duvar kağıdı ile seramikten çok daha ekonomik, daha hızlı ve kolay uygulama ile ayrıca yapı üzerinde aşırı yük binmeden daha kreatif mekanlar yaratabilirsiniz. 

solmaz tekstil tabanlı duvar kağıdı

Güneş Işığına UV Dayanım

Güneş ışığında solmaz ve renk değiştirmez. Doğru bir kullanım ve bakımı ile tekstil tabanlı duvar kağıtlarınız zamana meydan okur. 

fitalatsız tekstil tabanlı duvar kağıdı

Fitalatsız

DINP, DNOP, DOP (DEHP), DIDP, BBP, DBP, DIBP, DIHP, DHNUP, DHP, DMEP gibi Fitalat içeren toksik kimyasallar kullanılmamıştır. Uzmanların son zamanlardaki “kanserojen ürün” uyarıları oldukça dikkat çekicidir. edo-tex marka tüm ürünler fitalatsızdır . Bebek ve çocuk odaları başta olmak üzere tüm mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

.

metal içermez tekstil tabanlı duvar kağıdı

Ağır Metal İçermez

Ph, Hg, Kurşun, civa, kadmiyum ve krom gibi ağır metalleri içermez. edo-tex tekstil tabanlı duvar kağıtları çevrecidir. İnsan sağlığıyla dosttur.