Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları ve Avantajları Nelerdir?

Hastane, klinik, otel ve okul gibi pek çok inşaat alanlarında duvar kağıtları ilk seçenekler arasında yer almaktadır. Tüm seçenekler arasında Neden Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları ilk seçenekleriniz arasında yer almalı sizlere açıklıyoruz.

tekstil tabanlı duvar kağıtlarıTekstil Tabanlı Duvar kağıtları odanızın görsel görünümünü birçok yönden değiştirebilir. İç mekanda ne yapmak istediğinize karar verin. Belirli bir odaya girdiğinde nasıl hissetmek istersiniz? Tekstil tabanlı duvar kağıtları, odaya girerken izleniminizi değiştirebilir.

Tekstil Tabanlı Duvar Kaplamaları bir alana karakter ve sıcaklık ekler ve mimari özellikleri olmayan bir odayı geliştirir. Tasarım kişiliğini diğer duvar işlemlerinden daha fazla geliştirmeye yardımcı olur.

Tekstil tabanlı duvar kaplamaları, tek uygulamada odanızda en büyük etkiyi yapar. Tekstil tabanlı duvar kaplamaları, sadece renk olarak değil, tasarım seçeneklerinde herhangi bir ruh halini, tadı ve ihtiyacı karşılamak için çok fazla çeşitlilik sunar.

Neden Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları

Birçok duvar tedavisi ucuz görünebilir, ancak uzun vadeli yatırım getirisini dikkate almalısınız. Birçok duvar kaplaması duvar yüzeyini boyadan daha fazla korumada yardımcı olur.

Duvar kaplamaları sürdürülebilirdir. Duvar Kaplaması Standardı ile, tasarımcılar ve son kullanıcılar, bu üçüncü taraf sertifikalı, çok öznitelik standardına göre belgelendirilmiş ürünleri belirlemek ve seçmek için bilgi edinebilirler.

Duvar kaplamaları, bir zamanlar bulunmayan yerlerde ayrıntı yaratır.Günümüzün ticari duvar kaplamaları birçok stilde mevcuttur; sakinleştirici, lüks, cesur ve vahşi olmak için bir alan geliştirebilirler. Tasarımcıların hayal gücü sadece sınırdır!

Tekstil Tabanlı Duvar kağıtları, bulunmayan bir ayrıntıyı yaratır.Sade bir beyaz kutunun tüm kişiliğine sahip bir eve taşındınız ? Tekstil Tabanlı Duvar kaplamaları’ nı dene! Duvar kaplamaları, genel bir yükleniciyi işe almadan odanıza eksik mimari elemanlar eklemenin ekonomik yoludur. Bir şömine odak noktası duvarı, güçlü bir desenle sarın veya herhangi bir boş duvarda aynı güçlü deseni kullanarak bir odak noktası duvarı oluşturun. Tek gereken biraz hayal gücü.

Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları Değer Katmaktadır

Duvar yüzeyindeki kusurları gizler. Gerçek duvara bir koruma katmanı ekler. Kaplanmamış duvarlarda bulunmayan sıcaklık ve zenginlik sağlar. Duvar kaplamaları her zaman vardır. Duvar kaplamaları zamansız bir tasarım ürünüdür. Yeni stiller ortaya çıktıkça, Duvar kaplamaları tasarımcıları onu yakalar, tanımlar ve çeşitli renk seçeneklerinde sunar. Herhangi bir stil ya da renk şemasını yakalayabilmesi sayesinde, duvar kaplamaları bir mekânın kişiliğini ve tarzını ifade etmeye yardımcı olur – çağdaşdan romantiklere ve eklektiklere kadar!

Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları Güvenlidir

Tekstil tabanlı duvar kağıtları proje şartlarına ve şartnamelerine göre üretilmektedir. Hastane, Hotel, klinik ve okul gibi birçok projede güvenle tercih edilmektedir. Projelerinizde aşağıda belirtilen belgelerin tedarikçinizden istenmesi gerekmektedir. Tekstil Tabanlı Duvar Kağıdı ; Yanmayan duvar kağıdı, su geçirmez duvar kağıdı ve yırtılmaz duvar kağıdı gibi tabirlerlede anılmaktadır.

Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtlarında Sertifikalar Nelerdir?

 

antibak teriyel tekstil tabanlı duvar kağıdıAntibakteriyel
ISO EN 846

Antibakteriyel, özel formülüyle üzerinde küf ve mantar gibi mikrobiyolojik organizmaların çoğalmasını engellemektedir. Antibakteriyel duvar kaplaması hastane, klinik, okul, SPA merkezi gibi sağlık kuruluşlarında hijyenin ön planda olduğu tüm iç mekanlar için özel olarak geliştirilmiştir.

 

yanmaz tekstil tabanlı duvar kağıdıAlev Almaz
TSEN 13501-1: 2007

Alev almaz sertifikası yangın riski normuna uygun şekilde güç tutuşur özelliğini barındırmaktadır. Güç tutuşurluğu sayesinde alevin ürünün üzerinde parlayıp hızla ilerlemesini engellemektedir. Böylece olası yangın gibi risklere karşı önlemler baştan alınır. Diğer setifikalarımıza bakmak için tıklayınız.

 

su geçirmez tekstil tabanlı duvar kağıdıSuyu Geçirmez
Suyu emmez aynı zamanda içine çekmez. Bakımı kolay, yıkanabilir ve silinebilir. Yıkanabilir duvar kaplaması ile ıslak hacimli mekanlar artık daha temiz. Banyo duvar kağıdı seramikten çok daha ekonomik ve pratiktir. Hızlı ve kolay uygulamyla yapı üzerine aşırı yük binmeden daha kreatif mekanlar yaratılabilir.

 

solmaz tekstil tabanlı duvar kağıdıGüneş Işıgında Solmaz
Güneş ışığından etkilenmez ve renk değiştirmez. Doğru bir kullanımda tekstil tabanlı duvar kağıdı zamana meydan okuyabilir.